Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Izraelskie naloty w Strefie Gazy. Są ranni

0
Podziel się

Według źródeł palestyńskich ucierpiało co najmniej 17 osób.

Izraelskie naloty w Strefie Gazy. Są ranni
(PAP/EPA)
bEhcgQyJ

Co najmniej 17 osób ucierpiało podczas nalotów w Strefie Gazy - donoszą źródła palestyńskie. Izraelskie samoloty bojowe zaatakowały wczoraj wieczorem.

Jak poinformował rzecznik izraelskiej armii, atak był reakcją na ostrzeliwanie przez palestyńskich ekstremistów granatami i rakietami przygranicznych rejonów Izraela.

Samoloty zaatakowały tunele, którymi, według władz w Tel Awiwie, na terytorium Izraela przechodzą terroryści, oraz obiekty zbrojnych ugrupowań palestyńskich.

bEhcgQyL

Jak poinformował izraelski portal internetowy Ynetnews, powołując się na palestyńskie źródła medyczne, podczas ataku rannych zostało co najmniej 17 Palestyńczyków, w tym siedmioro dzieci.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/111/t80495.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/15;maja;rozpocznie;sie;kolejna;wojna,126,0,793214.html) 15 maja rozpocznie się kolejna wojna? W internecie pojawiło się wezwanie do trzeciej intifady - czyli powstania przeciw Izraelowi.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/45/t85293.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/izrael;nie;rezygnuje;z;budowy;osiedli;w;palestynie,177,0,678065.html) Izrael nie rezygnuje z budowy osiedli w Palestynie Bliskowschodnie rozmowy utkną w martwym punkcie?
[ ( http://static1.money.pl/i/h/51/t135731.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kolejne;ofiary;w;misracie;obama;w;ogniu;krytyki,75,0,798027.html) Kolejne ofiary w Misracie. Obama w ogniu krytyki Według agencyjnych doniesień wojska Kaddafiego ostrzelały nieuzbrojony tłum zabijając 11 osób.
bEhcgQzm
wiadomości
wiadmomości
gospodarka
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)