Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kanadyjski okręt przechwycił transport 300 kg heroiny

0
Podziel się:

Jest to już czwarta uwieńczona sukcesem operacja od momentu przybycia kanadyjskiej fregaty na początku roku na Ocean Indyjski.

Kanadyjski okręt przechwycił transport 300 kg heroiny
(imago stock&people/EAST NEWS)

Załoga kanadyjskiej fregaty _ Toronto _ przechwyciła około 300 kg heroiny, znajdującej się na statku zatrzymanym na Morzu Arabskim - poinformowało w poniedziałek ministerstwo obrony Kanady.

_ Narkotyki zostały bez problemów przejęte i zostaną zniszczone _ - napisano w komunikacie resortu obrony; nie podano ani nazwy przeszukanej jednostki ani kraju jej pochodzenia.

Jest to już czwarta uwieńczona sukcesem operacja od momentu przybycia kanadyjskiej fregaty na początku roku na Ocean Indyjski; łącznie w tym okresie załoga kanadyjskiego okrętu przejęła około 1300 kg heroiny.

Według komunikatu kanadyjskiego ministerstwa obrony misja okrętu jest częścią operacji antyterrorystycznej, gdyż pieniądze z przemytu narkotyków przez Morze Arabskie trafiają do grup ekstremistycznych.

Czytaj więcej w Money.pl
Przechwycono rekordowy przemyt kokainy Narkotyk był ukryty w ciężarówce wykorzystywanej do przeprowadzek.
Oto największy ładunek przejęty od 1996 roku Handlarze narkotyków ukryli swój ładunek w magazynie i zastawili wejście do niego pięcioma blokami betonu.
Porywacze zwolnili córkę bossa mafijnego Za dziecko nie zażądano okupu. Policja przypuszcza, że porwanie było sygnałem dla jej ojca, by milczał przed sądem.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)