Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Katastrofa samolotu w Nigerii. Nikt nie przeżył?

0
Podziel się:

Do katastrofy doszło na przedmieściach największego miasta tego kraju i jego dawnej stolicy - Lagos.

Katastrofa samolotu w Nigerii. Nikt nie przeżył?
(airpanther/CC/flickr)
bEsmTqdh

W Nigerii rozbił się samolot z co najmniej 147 osobami na pokładzie, prawdopodobnie nikt nie przeżył. Do katastrofy doszło na przedmieściach największego miasta tego kraju i jego dawnej stolicy - Lagos.

Maszyna linii krajowych Dana Airlines leciała do obecnej stolicy Nigerii - Abudży. Wstępne wersje zdarzeń są sprzeczne - maszyna albo uderzyła w jeden z budynków, albo zaczepiła o linię wysokiego napięcia przy lądowaniu. W efekcie zapaliła się, spłonęły także trzy okoliczne domy w gęsto zaludnionej miejscowości koło Lagos.

Nie wiadomo ile dokładnie osób leciało samolotem - najpierw mówiono o 153, ale nigeryjskie ministerstwo lotnictwa twierdzi, że było ich 147.

bEsmTqdj
Czytaj więcej w Money.pl
Katastrofa na lotnisku. Uderzyli w autobus Okoliczności tragedii są niejasne. Według niektórych relacji, do katastrofy doszło podczas lądowania, a według innych - podczas próby startu.
50 ofiar, a Rosjanie bronią swojej konstrukcji W Indonezji trwa akcja ratownicza po katastrofie rosyjskiego samolotu Suchoj.
Nie spryskał kadłuba. Dlatego zginęło 31 osób? 31 osób zginęło, a 12 zostało rannych w dzisiejszej katastrofie samolotu pasażerskiego ATR-72 w pobliżu Tiumenia na Syberii Zachodniej.
bEsmTqdK
KOMENTARZE
(0)