Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
katastrofa w kopalni
03.07.2014 08:57

Katastrofa w kopalni. Szukali złota, utknęli w pułapce

Do wydarzenia doszło w niewielkiej kopalni złota w południowym Hondurasie po tym jak lawina ziemna zasypała wejście do kopalni.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Adventure Rice)

Co najmniej 11 górników zostało uwięzionych pod ziemią w niewielkiej kopalni złota w południowym Hondurasie po tym jak lawina ziemna zasypała wejście do kopalni - poinformowały lokalne władze. Trwa akcja ratunkowa.

Do tragedii doszło w kopalni w San Juan Ariba, mieście odległym o 110 km na południe od stolicy kraju Tegucigalpy.

_ Mamy na miejscu zespół strażaków, którzy zdołali wejść do kopalni i słyszą głosy górników _ - powiedział Siriaco Diaz, szef straży pożarnej z pobliskiego miasta Choluteca.

- _ Sytuacja jest trudna, rozważamy różne opcje _ - dodał.

Czytaj więcej w Money.pl
Libijski rząd odzyskuje kontrolę nad rafineriami - _ Osiągnęliśmy porozumienie mające na celu zakończenie kryzysu naftowego _ - uważa pełniący obowiązki premiera Libii Abdullah al-Than.
Palestyńczycy starli się z izraelską policją Policja znalazła zwłoki w lesie na zachodnich obrzeżach Jerozolimy.
Katastrofa samolotu. Wszyscy zginęli rozbici na słupie Cztery osoby zginęły w wyniku katastrofy samolotu tuż po starcie w Nairobi, stolicy Kenii. W środę nad ranem rozbił się on o budynek handlowy chwilę po opuszczeniu międzynarodowego lotniska Jomo Kenyatta. Wstępne doniesienia mówią o niskim pułapie w początkowej fazie lotu i o uderzeniu w słup elektryczny, które spowodowało katastrofę w dzielnicy Embakasi.
Tagi: katastrofa w kopalni, kopalnia złota, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz