Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kluzik-Rostkowska: "Dziś to zupełnie inny Jarosław. Silny"

0
Podziel się:

Szefowa sztabu PiS przekonuje, że wygrać może tylko prezes PiS-u.

Kluzik-Rostkowska: "Dziś to zupełnie inny Jarosław. Silny"
(PAP/Paweł Supernak)

_ - Skończył się czas plastikowej polityki szytej przez agencje reklamowe pod ciągłe badania oczekiwań, słupki _ - twierdziJoanna Kluzik-Rostkowska. Szefowa sztabu wyborczegoJarosława Kaczyńskiegoprzekonuje, że po smoleńskiej katastrofie wygrać może tylko Jarosław Kaczyński.

W wywiadzie dla _ Polski _ Joanna Kluzik_ - _Rostkowska na pytanie kto wygra wybory odpowiada, że będzie to polityk z krwi i kości.

Zdaniem Joanny Kluzik-Rostkowskiej, właśnie przez to, że społeczeństwo ujrzało w prezesie PiS prawdziwego, cierpiącego człowieka, Kaczyński może mieć większe szanse niż pozostali kandydaci_ . __ - Po katastrofie okazało się, że urząd prezydenta jest dla Polaków bardzo ważny. _

_ - Nagle okazało się, iż wypowiedziDonalda Tuska, że prezydentura to przede wszystkim żyrandol, dramatycznie rozmijają się z odczuciami milionów Polaków. Wszyscy dostrzegli, jak ważny jest to urząd i tym samym, kto może być prezydentem - _ mówi szefowa sztabu Jarosława Kaczyńskiego.

Podkreśla też że za dużo w polityce tuskowszczyzny._ - Prezydentem powinien być polityk autentyczny. Bo w tej plastikowości zabrnęliśmy za daleko - argumentuje Kluzik - _Rostkowska.

Donalda Tuska jako polityka Kluzik-Rostkowska krytykuje, choć zapewnia jednocześnie, że prywatnie bardzo go ceni. - _ Żeby była jasność. Donalda Tuska znam prywatnie dłużej niż Jarosława Kaczyńskiego i bardzo go lubię - _mówi, dodając, że polityczne poglądy zupełnie nie przeszkadzają jej w utrzymywaniu przyjaźni np. zGrzegorzem Schetyną.

ZOBACZ TAKŻE:

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)