Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Książę Filip spędził 92. urodziny w szpitalu

0
Podziel się:

Pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który odwiedził dziś Filipa w szpitalu, był jego syn, książę Edward. Dziennikarzom powiedział potem, że jego ojciec ma się dobrze.

Książę Filip spędził 92. urodziny w szpitalu
(PAP/EPA)
bEDBKTmd

Książę Filip, małżonek królowej Elżbiety II, który w poniedziałek obchodził 92. urodziny, spędził je w londyńskim szpitalu. Trzy dni temu przeszedł tam _ operację diagnostyczną _ jamy brzusznej. Szczegółów jego kłopotów ze zdrowiem nie ujawniono.

Pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który w poniedziałek odwiedził Filipa w szpitalu, był jego syn, książę Edward. Spędził przy łóżku ojca około 20 minut. Dziennikarzom zebranym przy wejściu do szpitala powiedział potem, że jego ojciec _ ma się dobrze _.

Oficjalnie podano do wiadomości jedynie, że stan księcia Filipa po piątkowej operacji jest zadowalający. Wyniki różnych badań, które przeprowadzono, są oczekiwane w tym tygodniu, ale nie wiadomo, czy zostaną podane do wiadomości publicznej.

bEDBKTmf

W przeszłości książę Filip miał kłopoty natury kardiologicznej i problemy z pęcherzem. W czwartek, kiedy po raz ostatni pojawił się publicznie, na przyjęciu w ogrodzie Pałacu Buckingham, wydawał się być w dobrym nastroju - odnotowuje Associated Press. Oczekuje się, że małżonek Elżbiety II pozostanie w szpitalu przez dwa tygodnie.

92. urodziny księcia Filipa uczczono w Londynie dwoma salutami armatnimi.

Czytaj więcej w Money.pl
Cameron: wywiad działa zgodnie z prawem Brytyjscy parlamentarzyści zażądali wyjaśnień po ujawnionych przez dziennik Guardian informacjach, według których rząd potajemnie korzystał z danych zebranych z serwerów firm internetowych przez NSA.
Wielka Brytania szpiegowała z pomocą USA Program ten zapewniał agentom NSA, a także FBI dostęp do tekstowych, dźwiękowych i wizualnych materiałów informacyjnych, jakie przepływały przez amerykańskie firmy branży internetowej.
Podatek VAT dla rodziny królewskiej! Belgijski rząd zdecydował wczoraj wieczorem o stopniowym ograniczaniu kręgu uprawnionych do wypłat z budżetu członków rodziny królewskiej.
bEDBKTmG
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)