Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Książę William: George to mały urwis

0
Podziel się:

To pierwszy wywiad, którego William udzielił od czasu, gdy 22 lipca jego małżonka Catherine (Kate) urodziła syna.

Książę William: George to mały urwis
(Rex Features/EAST NEWS)

Książę William, od niedawna dumny ojciec, powiedział telewizji CNN, że jego synek George to mały łobuziak i że widać już, że ma charakter. W nadanym w poniedziałek wywiadzie podkreślił, że rodzina jest teraz dla niego priorytetem.

To pierwszy wywiad, którego William udzielił od czasu, gdy 22 lipca jego małżonka Catherine (Kate) urodziła syna.

Mały George _ ma się teraz bardzo dobrze _ i przypomina Williamowi jego brata, księcia Harry'ego, albo i jego samego, gdy byli mali. Szybko rośnie, wierci się i nie bardzo chce spać. A księżna Kate radzi sobie z obowiązkami mamy _ fantastycznie _.

Książę ujawnił, że jego małżonka wzięła na siebie więcej niż on obowiązków związanych z małym George'em. Przyznał też, że cieszy się już na powrót do RAF-u, gdzie jest pilotem śmigłowca ratunkowego, i nie ukrywał, że chciałby się tam wreszcie wyspać.

William opowiedział, jak bardzo on sam i księżna Kate byli szczęśliwi, pokazując po raz pierwszy swego syna publicznie. Podkreślił też, że zależało mu na tym, by osobiście odwieźć żonę i synka ze szpitala do domu, i przyznał, że montowanie w samochodzie fotelika dla dziecka przećwiczył, żeby nie było żadnych kłopotów. Nie ukrywał też, że nie pozwolono mu uchylić się od ojcowskiego obowiązku, jakim była zmiana pierwszej pieluszki.

_ - Dla mnie Catherine, a teraz także mały George, mają priorytetowe znaczenie - i Lupo _ - powiedział William z uśmiechem, wymieniając cocker spaniela książęcej pary. Dodał, że Lupo nie ma żadnych problemów z tym, że w domu pojawił się mały George.

_ - Ostatnich kilka tygodni było dla mnie bardzo odmiennym doświadczeniem emocjonalnym, czymś, o czym nigdy nie sądziłem, że sam będę to odczuwał _ - przyznał książę i dodał, że na wiele spraw patrzy teraz inaczej niż kiedyś.

Czytaj więcej w Money.pl
Wybrano już imiona dla małego księcia Brytyjska królowa Elżbieta II po raz pierwszy odwiedziła w Pałacu Kensington swojego nowego prawnuka, syna księcia Williama i Kate.
Księżna Kate z dzieckiem opuściła szpital Księżna Kate, która opuściła z dzieckiem szpital w Londynie, powiedziała dziennikarzom, że jest to wyjątkowa chwila dla niej i Williama.
Księżna Kate od rana w szpitalu Księżna Kate została przyjęta na oddział położniczy. Trafiła do szpitala o 5.00. O narodzinach jako pierwsza dowie się rodzina królewska.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)