Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Migalski nie jest sam - dołącza do niego szefostwo sztabu

0
Podziel się

PiS-owskie gołębie łączą siły. Atakowany jest także Brudziński.

Migalski nie jest sam - dołącza do niego szefostwo sztabu
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEinlbOt

Posłowie PiS, którzy uznawani są za członków bardziej umiarkowanego skrzydła partii, dołączają do głosu Marka Migalskiego. Europoseł w liście do prezesa partii skrytykował jego strategię.

Joanna Kluzik-Rostkowska, która była szefową sztabu Jarosława Kaczyńskiego w trakcie wyborów prezydenckich mówi, że cieszy ją list Marka Migalskiego. Nazwała go _ odważnym i otwartym _.

- _ Mam nadzieję, że on nie będzie powodem do tego, że będziemy się gniewać na siebie wzajemnie, tylko że ten list rozpocznie poważną debatę wewnątrz Prawa i Sprawiedliwości _ - powiedziała posłanka w _ Faktach _ TVN.

bEinlbOv

Zadowolenia z listu europosła nie kryje też Paweł Poncyliusz, rzecznik sztabu wyborczego prezesa PiS. Poseł przyznał, że Prawo i Sprawiedliwość obrało radykalny kurs, którego on nie jest zwolennikiem. Do głosów krytyki dołącza się również posłanka PiS ze Szczecina Mirosława Masłowska. Atakuje ona Joachima Brudzińskiego i wskazuje go jako człowieka nieliczącego się ze zdaniem członków partii.

Wierni prezesowi krytykują list

Eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości Paweł Kowal broni prezesa. Uważa, że politycy i dziennikarze, którzy komentują list otwarty Marka Migalskiego do Kaczyńskiego, nie przeczytali go zbyt uważnie. Kowal podkreśla, że list jego kolegi z europarlamentu jest przede wszystkim ostrą krytyką rządów Platformy Obywatelskiej. Poseł uważa, że ten list komponuje się z głosami ekonomistów i opinii publicznej.

POSŁUCHAJ PAWŁA KOWALA:

Marek Migalski w swoim liście wyraża przekonanie, że rząd Donalda Tuska jest _ słaby, niekompetentny, ślamazarny, inercyjny, stagnacyjny i gnuśny _, ale - jak zaznacza - może taki być, bowiem nie musi się obawiać opozycji. Marek Migalski jest zdani, że sytuacja ta jest w dużej mierze winą Jarosława Kaczyńskiego.

bEinlbOB

Marek Migalski w swoim liście opowiedział się za powrotem do stylu, jaki PiS prezentował przed wyborami prezydenckimi. Jego zdaniem utrzymanie tamtego języka, tamtego stylu i sposobu komunikowania się z wyborcami zagwarantowałyby partii zwycięstwo w najbliższych wyborach.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/215/t30679.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sondaz;polacy;podzieleni;w;ocenie;sytuacji;w;kraju,139,0,651659.html) Sondaż: Polacy podzieleni w ocenie sytuacji w kraju Według TNS OBOP nastroje społeczne w lipcu jednak poprawiły się.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/194/t90818.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/migalski;powiedzial;to;co;mysli;duza;czesc;pis-u,119,0,663927.html) "Migalski powiedział to, co myśli duża część PiS-u" PO i SLD uważają, że głos europosła nie jest odosobniony.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/30/t79134.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/czarnecki;krytykuje;migalskiego;chce;medialnej;zadymy,239,0,663791.html) Czarnecki krytykuje Migalskiego: Chce medialnej zadymy _ List otwarty do prezesa PiS to próba zwrócenia na siebie uwagi. _
bEinlbOW
KOMENTARZE
(0)