Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Miller: Za usunięcie krzyża odpowiada prezydent

0
Podziel się

Były premier uważa, że konflikt w sprawie krzyża pod Pałacem może doprowadzić do tragedii.

Miller: Za usunięcie krzyża odpowiada prezydent
(kprm.gov.pl)
bEhxhYnF

Leszek Miller uważa, że Kancelaria Prezydenta nie chce ponieść odpowiedzialności za rozwiązanie konfliktu wokół krzyża na Krakowskim Przedmieściu.

W programie TVP2 _ Gorący temat _ były premier powiedział, że Kancelaria Prezydenta powinna zwrócić się do służb porządkowych o przeniesienie krzyża z Krakowskiego Przedmieścia do kościoła. Zwrócił uwagę, że teren, na którym stoi krzyż należy do Kancelarii Prezydenta i to ona ponosi odpowiedzialność za sytuację, która tam panuje. Zdaniem Millera, władze dają się terroryzować.

POSŁUCHAJ LESZKA MILLERA:

Były premier zwrócił uwagę, że pod krzyżem pod Pałacem Prezydenckim już dochodziło do drastycznych zachowań. Uważa, że konflikt w sprawie krzyża może doprowadzić do tragedii.

bEhxhYnH
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/88/t95320.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/na;krakowskim;przedmiesciu;nikt;nie;zginal,106,0,673642.html) "Na Krakowskim Przedmieściu nikt nie zginął" Poseł PO popiera pomysł przeniesienia krzyża do Smoleńska.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/145/t110481.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/przepychanki;pod;krzyzem;-;poslowie;pis;zlozyli;kwiaty,199,0,673479.html) Przepychanki pod krzyżem - posłowie PiS złożyli kwiaty _ Tu jest Polska! Jarek, Jarek! _ - skandowali ludzie zebrani na Krakowskim Przedmieściu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/114/t79474.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/gronkiewicz-waltz;zapytam;warszawian;o;krzyz,54,0,667190.html) Gronkiewicz-Waltz: Zapytam Warszawian o krzyż Prezydent stolicy zapowiada referendum w sprawie pomnika.
bEhxhYoi
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)