Notowania

Muzeum Erotyki: seks w centrum Warszawy

Hitem będą polskie, przedwojenne automaty z prezerwatywami i regulaminy domów publicznych

Podziel się
Dodaj komentarz
(Frugo/Dreamstime.com)

Hitem będą polskie, przedwojenne automaty z prezerwatywami i regulaminy domów publicznych. 450 metrów kwadratowych powierzchni w centrum Warszawy mieszczące się w biurowcu przy ul. Grzybowskiej od dziś będzie prawdziwym centrum erotyki w Polsce.

Na wystawach zaprezentowane zostało łącznie ponad dwa tysiące eksponatów powiązanych w jakiś sposób ze sztuką miłości, erotyką i seksem. Nowe muzeum będzie miało za zadanie przełamać tabu Polaków związane z seksem.

Jednak nie ma być to nic nieprzyzwoitego, żadnej pornografii, a jedynie przedmioty o niewątpliwej wartości historycznej i kulturowej: ceramika peruwiańska, miniatury perskie, wotywne obrazy tybetańskie, indyjskie płaskorzeźby. Mimo to muzeum będzie dostępne jedynie dla osób pełnoletnich.

Warszawskie Muzeum Erotyki to prywatna inicjatywa Dariusza Kędziora. Wszystkie eksponaty są jego własnością. Z wykształcenia jest archeologiem i wiedzę tę wykorzystuje do poszukiwania i skupowania różnych przedmiotów związanych z erotyką. Kolekcję licząca ponad ciągu zbierał przez 20 lat.

Tagi: muzeum erotyki, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz