Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
katastrofa w smoleńsku
12.07.2010 09:15

Oleksy: PO nie musi przepraszać

Zdaniem byłego premiera to eskalacja konfliktu PO i PiS.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartek Chochołowski/Money.pl)

Józef Oleksyopowiada się za przeniesieniem krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego w inne miejsce. Były premier, polityk SLD, podkreśla, że powinno to być miejsce _ godne _.

katastrofa smoleńska powinna być upamiętniona w siedzibie prezydenta, a nie na zewnątrz pałacu. Zdaniem byłego premiera, który był gościem_ Trójki, _ lepsza od krzyża mogłaby być na przykład tablica pamiątkowa.

POSŁUCHAJ JÓZEFA OLEKSEGO:


Zdaniem Oleksego,Jarosław Kaczyńskinie powinien domagać się od PO oficjalnych przeprosin za wcześniejsze atakowanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Według polityka SLD takie wezwanie może doprowadzić do usztywnienia stanowisk PO i PiS w sprawie katastrofy smoleńskiej.

POSŁUCHAJ JÓZEFA OLEKSEGO:


Kaczyński powiedział w wywiadzie dla _ Rzeczpospolitej _, że nie będzie współpracował z Platformą Obywatelską, jeśli nie usłyszy przeprosin za - jak to określił - haniebne zachowanie wobec jego brata po katastrofie smoleńskiej. Dodał, że podjęcie przez PiS współpracy z PO wymaga również porzucenie przez Platformę języka agresji i nienawiści.

Czytaj w Money.pl
Rocznicowy hołd: "POlityczny mord. PO trupach do władzy" Wczoraj miał miejsce happening z okazji rocznicy smoleńskiej katastrofy.
Posłowie złożyli wieńce przed Pałacem Prezydenckim Dziś mijają trzy miesiące od katastrofy prezydenckiego samolotu.
Tagi: katastrofa w smoleńsku, smoleńsk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz