Notowania

partia palikota
10.10.2010 14:43

Palikot sprzedał samolot za 670 tys. złotych

Poseł uczynił to, by móc finansować działalność swojej partii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Janusz Palikot, polityk do niedawna należący do Platformy Obywatelskiej napisał dzisiaj na swoim blogu, że sprzedał samolot. Media spekulują, że chodzi najprawdopodobniej o cessnę 182, której swego czasu poseł zapomniał wpisać w terminie do oświadczenia majątkowego.

_ Wczoraj sprzedałem samolot! - 670 tys. – wszystko na partię! No Tak! I nic więcej! _ - wpis o takiej treści pojawił się rano w internetowym dzienniku Palikota. Można więc wnioskować, że pieniądze posłużą mu do organizowania stowarzyszenia Ruch poparcia, które z czasem chce przekształcić we własne ugrupowanie polityczne.

Palikot odniósł się także w swoim blogu do rezygnacji z członkostwa w klubie parlamentarnym PO, którą złożył przed weekendem Kazimierz Kutz. Znany reżyser jako jeden z powodów swojego odejścia wskazał ataki Stefana Niesiołowskiego na Palikota.

_ Rośnie nadzieja na zmianę w Polsce. To możliwe. To w zasięgu ręki. Popierając Ruch i występując z klubu PO Kazimierz Kutz wykazał idealizm jakiego nam potrzeba. Odzyskać państwo świeckie, wzmocnić obywatela, unowocześnić kraj – to nasze wspólne marzenia. Dzięki Kaziu! _ - napisał Palikot.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/181/t94389.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kutz;odchodzi;z;klubu;platformy;obywatelskiej,37,0,689445.html) Kutz odchodzi z klubu Platformy Obywatelskiej Poseł opuszcza klub PO by zaprotestować przeciwko atakom Niesiołowskiego na Palikota.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/13/t40717.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/kutz;ruch;palikota;ma;szanse;naprawic;bledy;platformy,124,0,684668.html) Kutz: Ruch Palikota ma szansę naprawić błędy Platformy
[ ( http://static1.money.pl/i/h/105/t112233.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/partia;palikota;weszlaby;do;sejmu,95,0,690015.html) Partia Palikota weszłaby do Sejmu Z sondażu dla Polskiego Radia wynika, że ugrupowanie Palikota może liczyć na 5,1 proc. poparcia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/105/t112233.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/palikot;rezygnuje;ale;chcialby;zachowac;nazwe,120,0,686200.html) Palikot rezygnuje, ale chciałby zachować nazwę Poseł PO przestanie być szefem lubelskiego regionu PO. Zapowiada ofensywę nowego ruchu.
Tagi: partia palikota, janusz palikot, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz