Notowania

wybory samorządowe 2010
19.11.2010 11:57

Pawlak: W samorządach nie robimy polityki

Szef PSL przekonuje, że jego samorządowcy zajmują się dbaniem o jakość życia wyborców.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Supernak)

Waldemar Pawlak zaapelował na końcu kampanii wyborczej o poparcie kandydatów wystawionych przez Polskie Stronnictwo Ludowe. Zdaniem lidera ludowców, jego ugrupowanie koncentruje się na problemach społeczności lokalnych a nie na walkach politycznych.

Waldemar Pawlak poinformował, że w tegorocznej kampanii samorządowej PSL wystawiło większą liczbę kandydatów niż poprzednio. W jego opinii, świadczy to o coraz większym zaufaniu, jakim partia jest darzona przez ludzi. Zdaniem lidera ludowców, kandydaci z ramienia jego ugrupowania koncentrują się na problemach lokalnych społeczności a nie uczestniczą w konfliktach politycznych.

- _ To jest najlepszy sukces i gwarancja tego, że samorządowcy z PSL-u skupiają się na sprawach ważnych dla mieszkańców, jakości i warunków ich życia _ - mówi Pawlak.

POSŁUCHAJ WALDEMARA PAWLAKA:

Pawlak podkreślił, że celem tych wyborów jest działanie na rzecz ludzi a nie tworzenie sztucznych podziałów. Dodał również, że samorządowcy PSL potrafią uczestniczyć w życiu lokalnych społeczności i motywują je do działania. Według najnowszego sondażu Homo Homini dla Polskiego Radia, PSL może liczyć na głosy 7,5 procent badanych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/157/t97437.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pawlak;mowimy;nie;partiom;wielkich;klotni,205,0,674509.html) Pawlak: Mówimy "nie" partiom wielkich kłótni Ludowcy chcą powalczyć o głosy mieszkańców miast. Partia zaprezentowała kandydatów w wyborach samorządowych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/156/t97436.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/psl;posle;poslow;w;boj;o;duze;miasta,205,0,660173.html) PSL pośle posłów w bój o duże miasta? Waldemar Pawlak chce powalczyć o samorządy. - _ Na poziomie lokalnym nie ma takiego pajacowania, ani bajerowania _ - podkreśla lider Ludowców.
Tagi: wybory samorządowe 2010, pawlak, samorząd, wybory, polityka, psl, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz