Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pękła szyba w kokpicie samolotu premiera

0
Podziel się:

W samolocie, którym podróżował premier Czech, pękła szyba.

Pękła szyba w kokpicie samolotu premiera
(daspaddy/CC BY 2.0/Flickr)

W samolocie, którym dziś premier Czech Petr Neczas leciał do Moskwy, pękła szyba w kokpicie. Airbus 319 CJ wylądował bezpiecznie w rosyjskiej stolicy.

Kancelaria premiera Neczasa poinformowała, że incydent ten wydarzył się w okolicach Mińska. Ujawniono, że piloci rozważali awaryjne lądowanie, ale ostatecznie zdecydowali się kontynuować lot na znacznie mniejszej wysokości.

Neczas udał się do Moskwy z czterodniowa wizytą. Towarzyszy mu minister przemysłu i handlu Martin Kuba oraz kilkudziesięciu czeskich przedsiębiorców, którzy jednak do Moskwy lecieli innym samolotem.

Czytaj więcej w Money.pl
Dreamliner znowu w powietrzu. Poleciał do... Na pokładzie samolotu było 218 pasażerów. Dreamliner japońskich linii wystartował z lotniska New Chitose tuż po godzinie siedemnastej i wylądował na tokijskim lotnisku Haneda ok. 18.30. czasu lokalnego.
Awantura na pokładzie samolotu. Są zarzuty W związku z tym incydentem na pokładzie Boeinga 777 linii Pakistan International Airlines zatrzymano 30-letniego taksówkarza Tayyaba Subhaniego i 41-letniego pracownika restauracji.
Polskie VIP-y dostaną samoloty. Za 152 mln Pod koniec ubiegłego tygodnia wiceszef MON Waldemar Skrzypczak poinformował, że resort do października chce rozstrzygnąć przetarg na czarter czterech samolotów dla VIP-ów.
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)