Notowania

Przejdź na
katastrofa samolotu
17.05.2010 15:49

"Piloci TU-154 byli odpowiednio wyszkoleni"

Odrzucono wątpliwości co do wyszkolenia językowego załogi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(gab_744/CC/Flickr)

Dowództwo 36. pułku specjalnego lotnictwa transportowego zapewnia, że załoga TU-154 lecącego do Smoleńska była wyszkolona zgodnie z zasadami obowiązującymi w Siłach Powietrznych.

10 kwietnia Tupolew z prezydencką parą i 94 innymi osobami rozbił się w drodze na uroczystości w Katyniu, wszyscy zginęli.

Zastępca dowódcy pułku, podpułkownik Grzegorz Kułakowski powiedział, że załoga była w pełni przygotowana do wykonywania ról na pokładzie.

Podpułkownik Grzegorz Kułakowski wyjaśnił, że w pewnym punkcie zrezygnowano ze szkolenia na symulatorach, dlatego, że nie spełniały one europejskich standardów.

Dowództwo pułku poinformowało, że załoga samolotu latała w tym roku 10-krotnie w takim składzie jak do Smoleńska i dobrze ze sobą współpracowała. Wcześniej były to loty z pomocą humanitarną na Haiti. Podpułkownik Kułakowski odrzucił wątpliwości co do wyszkolenia językowego załogi.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Klich: Wiemy, co się stało, a raport może po niedzieli ]( http://news.money.pl/artykul/klich;wiemy;co;sie;stalo;a;raport;moze;po;niedzieli,225,0,620769.html )[ **** ]( http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/dorn;klich;musi;odejsc;za;nonszalancje,101,0,614501.html )
* [ **Dorn: Klich musi odejść za nonszalancję ** ]( http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/dorn;klich;musi;odejsc;za;nonszalancje,101,0,614501.html )
Tagi: katastrofa samolotu, katastrofa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz