Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PiS: Mimo "łaszenia się" rządu, Rosja poniża Polskę

0
Podziel się

Prezes PiS broni tez zawartych w swoim ostatnim artykule.

PiS: Mimo "łaszenia się" rządu, Rosja poniża Polskę
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEikmHIR

Jarosław Kaczyński uważa, że nie ma sprzeczności między jego przesłaniem do Rosjan z kampanii prezydenckiej atezami zawartymi w jego ostatnim artykule zamieszczonym na stronie partii.

Prezes PiS między innymi zarzuca w nim Rosji neoimperialną politykę. Kaczyński podkreślił, że swoje słowa w czasie kampanii kierował do Rosjan współczującym Polakom po katastrofie, a także do tych, którzy - jak to ujął - walczą o prawdę o historii Związku Sowieckiego.

Jarosław Kaczyński dziękuję Rosjanom za współczucie:

Kaczyński uważa, że zatrzymanie w Smoleńsku kilku polskich dziennikarzy jest kolejnym przykładem na to, że Rosja pokazuje naszemu krajowi miejsce w szeregu.

bEikmHIT

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

Według prezesa PiS śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej jest skandalem. A Rosja nieustannie pokazuje nam miejsce w szeregu.

POSŁUCHAJ PREZESA PiS:

bEikmHIZ

W Smoleńsku zatrzymano troje polskich dziennikarzy- z TVP, TVN24 i RMF FM oraz dwóch operatorów, którzy filmowali wrak prezydenckiego samolotu.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/237/t94701.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wreszcie;ruszy;budowa;zadaszenia;wraku;tu-154,19,0,684307.html) Wreszcie ruszy budowa zadaszenia wraku Tu-154 Wiata będzie kosztowała 100 tys. zł. Zapłacą Rosjanie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/198/t80070.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/krytyka;klicha;on;jest;od;patrzenia;na;rece;rosjanom,201,0,683721.html) Krytyka Klicha: "on jest od patrzenia na ręce Rosjanom" Rzecznik rządu ocenił wypowiedzi Edmunda Klicha.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/192/t95680.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ekspert;ostro;ten;samolot;nie;powinien;startowac,63,0,683583.html) Ekspert ostro: "ten samolot nie powinien startować" Tomasz Hypki uważa, że 10 kwietnia złamano procedury.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/142/t97422.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/raport;o;katastrofie;smolenskiej;poznamy;juz;w;tym;roku,103,0,681319.html) Raport o katastrofie smoleńskiej poznamy już w tym roku? _ - Wydaje mi się, że jest to termin realny _ - uważa szef MSWiA.
bEikmHJu
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)