Notowania

waldemar andzel
02.11.2010 17:18

Policja zabezpieczyła anonim o zamachu na Kaczyńskiego

Anonim przysłano do biura poselskiego Waldemara Andzela z PiS w Będzinie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Anonim o planowanym zamachu na prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego został wysłany do biura poselskiego PiS w Będzinie. *

Według informacji uzyskanych w biurze poselskim Waldemara Andzela, odręczny anonim o planowanym zamachu z wykorzystaniem materiałów wybuchowych w razie wizyty prezesa PiS w regionie miał przyjść w miniony piątek. Jak powiedział asystent posła Jarosław Burzawa, o sprawie powiadomiono policję.

Sam Andzel nie chciał udzielać informacji na ten temat. Zapowiada ujawnienie wszystkich szczegółów na konferencji prasowej w środę w południe.

Rzecznik będzińskiej policji młodszy aspirant Tomasz Czerniak potwierdził, że policja otrzymała zgłoszenie w tej sprawie.

- _ List zawierał groźby karalne. Policjanci udali się na miejsce, zabezpieczyli ślady. Z tego, co wiem, zwrócono szczególną uwagę, by nie dotykać pisma, aby nie nanieść niepotrzebnych śladów. Sprawę przekazano do prokuratury, prowadzimy dalsze czynności w celu ustalenia sprawcy _ - powiedział Czerniak.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/142/t114062.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;nie;poprze;uchwaly;pietnujacej;zabojstwo;w;lodzi,233,0,700393.html) PiS nie poprze uchwały piętnującej zabójstwo w Łodzi Prezes Kaczyński chce potępienia socjotechniki nienawiści.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/116/t113780.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ryszard;c;przyznal;sie;do;winy;nienawidze;politykow;pis,157,0,695197.html) Ryszard C. przyznał się do winy: Nienawidzę polityków PiS Do łódzkiej siedziby partii wtargnął starszy mężczyzna z pistoletem gazowym i nożem. Jarosław Kaczyński wini za wydarzenie kampanię nienawiści wobec jego partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/221/t113885.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sprawca;napadu;poddany;badaniom;psychiatrycznym,165,0,699045.html) Sprawca napadu poddany badaniom psychiatrycznym Biegli mają ustalić, czy Ryszard C. w chwili napadu w łódzkiej siedzibie PiS, był poczytalny.
Tagi: waldemar andzel, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz