Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Poncyliusz: List o poszanowanie żałoby może być polityczny

0
Podziel się:

19 rodzin ofiar katastrofy w Smoleńsku postuluje o szacunek.

Poncyliusz: List o poszanowanie żałoby może być polityczny
(PAP/Leszek Szymański)
bFeqvgjV

19 rodzin osób zmarłych w katastrofie apeluje, by _ nie wykorzystywać smoleńskiej tragedii do politycznych celów _. Pod listem podpisały się m.in. wdowa po gen. broni Andrzeju Błasiku i wdowa po gen. Franciszku Gągorze.

Rzecznik sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego Paweł Poncyljusz powiedział w Trójce, że może on być inspirowany politycznie.

Gość Salonu Politycznego Trójki w Polskim Radiu podkreślał, że PiS nie zawłaszcza tragedii pod Smoleńskiem i nie wykorzystuje jej do politycznych celów.

bFeqvgjX

POSŁUCHAJ PAWŁA PONCYLIUSZA:

Zdaniem Poncyljusza, o tym że list może być inspirowany politycznie, miałaby świadczyć lista osób które sie pod nim podpisały. Poseł przypomina, że obok żon generałów są tam jeszcze bliscy polityków Platformy Obywatelskiej.

POSŁUCHAJ PAWŁA PONCYLIUSZA:

Zdaniem gościa Polskiego Radia, zarzuty, że składanie kwiatów pod Pałacem Prezydenckim jest zawłaszczaniem katastrofy pod Smoleńskiem, są bezzasadne i niestosowne.

Rzecznik sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego zapowiedział, że pod koniec tego tygodnia kandydat Prawa i Sprawiedliwości zacznie częściej pojawiać się w mediach.

bFeqvgkd

ZOBACZ TAKŻE:

bFeqvgky
KOMENTARZE
(0)