Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Prokuratura umarza śledztwo w sprawie afery hazardowej

0
Podziel się

Paweł Olszewski z PO zakłada, że premier będzie jednak surowy dla Chlebowskiego i Drzewieckiego.

Prokuratura umarza śledztwo w sprawie afery hazardowej
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEgWUNwB

aktualizacja 11.21

*Prokuratura podjęła decyzję o umorzeniu śledztwa w sprawie afery hazardowej. Nie będzie żadnych oskarżeń. Według posła PO Pawła Olszewskiego, wykluczone jest jednak, by Zbigniew Chlebowski i Mirosław Drzewiecki - bohaterowie afery hazardowej - w najbliższych wyborach wrócili do polityki. *

Gość _ Sygnałów Dnia _ podkreślił, że premier Donald Tusk wypowiadał się w tej kwestii dość jednoznacznie. Zastrzegł jednak, że ostateczna decyzja należy do szefa rządu i władz partii. Poseł Platformy Obywatelskiej dodał, że z punktu widzenia odpowiedzialności karnej i prawnej nie można było przedstawić wobec tych polityków zarzutów.

bEgWUNwD

- _ Natomiast sposób, w jaki oni się zachowywali, słowa, które wypowiadali, były na tyle nieetyczne, że zachodziła konieczność odpowiedzialności politycznej. Donald Tusk podjął daleko idące decyzje _ - przypomina poseł.

POSŁUCHAJ PAWŁA OLSZEWSKIEGO:

Poseł PO dodał, że Mirosław Drzewiecki zapewnił, iż do czasu wyjaśnienia całej sprawy nie będzie wracał do życia publicznego. Dziś Prokuratura Okręgowa w Warszawie poinformowała, że umarza śledztwo w sprawie afery hazardowej. Śledztwo będzie zakończone bez postawienia jakichkolwiek zarzutów.

Historia afery hazardowej

bEgWUNwJ

Czytaj w Money.pl

bEgWUNxe
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)