Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przemyśl: Wyborczy pozew do sądu

0
Podziel się:

W sobotę na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu, odbyła się Konwencja wyborcza Platformy Obywatelskiej. - Widownia wypełniona do ostatniego miejsca, na balkonie orkiestra dęta i kilkanaście osób - pisze na swoim blogu poseł PO, Marek Rząsa.

Przemyśl: Wyborczy pozew do sądu
bEJJHhGt

Innego zdania był jeden z internautów. Na forum gazety codziennej "Nowiny" napisał, że w Konwencji uczestniczyło 60 osób. - Spuściłbym kurtynę milczenia na te brednie, gdyby nie dzisiejsza (niedziela - przyp. red.) wypowiedź posła Mariusza Błaszczaka w Radiu Zet w programie "7 dzień tygodnia". Był on łaskaw beznamiętnie i bez sprawdzenia faktów powtórzyć ten „news” - czytamy na blogu posła Rząsy. W sali PCNiK Zamek, znajduje się ok. 280 miejsc. Błaszczak dodał również, że na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim w przyszło kilka tysięcy osób. - Nie wiedział nieszczęśnik, że w sali audiowizualnej Muzeum Narodowego w Przemyślu, gdzie odbyło się to spotkanie, może zasiąść ok. 200 osób - komentuje poseł Platformy. - Nie wiedział również, a może nie chciał wiedzieć, że na naszą Konwencję nikogo nie przywożono autokarami z innych miejscowości. Jutro PO zasięgnięciu opinii prawnej rozważymy możliwość skierowania w trybie wyborczym pozwu do Sądu. Może wyrok Sądu spowoduje, że działacze PiS przestaną w końcu łgać. Każdy,
kto w sobotnie przedpołudnie był w Zamkowej sali wie i zaświadczy, że tego kłamstwa nawet Pan Mecenas nie obroni - kończy poseł z Przemyśla. Posłuchajcie wypowiedzi Mariusza Błaszczaka (23 minuta 23 sekunda) na antenie Radia ZET, o której pisał na swoim blogu Marek Rząsa.

bEJJHhGW
wiadomości
KOMENTARZE
(0)