Notowania

abu dhabi
19.12.2010 15:46

Przepraszają za choinkę, przesadzili

Kierujący hotelem w Abu Dhabi zapewniają, że nie chodziło im o popisanie się.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Luksusowy hotel w Abu Dhabi przyznał, że być może nieco przesadził umieszczając w holu choinkę ozdobioną kamieniami szlachetnymi za 11 mln dolarów - informuje w agencja prasowa WAM.

Hotel Emirates Palace w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wydał oświadczenie, w którym wyraża ubolewanie z powodu _ próby przeładowania _ bożonarodzeniowej tradycji poprzez powieszenie na choince wykonanych przez hotelowego jubilera ozdób ze złota, rubinów, diamentów i innych kamieni szlachetnych.

Hotel zapewnia, że nie chciał się _ popisać _, a tylko wzbudzić w gościach gwiazdkowy nastrój.

Mimo tonu skruchy w oświadczeniu, hotel chwali się na swojej stronie internetowej, że jego choinka jest _ najdroższa na świecie _.

ZOBACZ DUMĘ HOTELU (CNN):

Zjednoczone Emiraty Arabskie są oficjalnie państwem muzułmańskim, ale mieszka w nich wielu cudzoziemców i gwiazdkowa tradycja jest w tym kraju bardzo popularna. W niemal wszystkich centrach handlowych są świąteczne iluminacje, Mikołaje i kolędnicy.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Najdroższe drzewka bożonarodzeniowe na świecie ]( http://platine.pl/diamentowe-bombki-i-zlote-lancuchy-najdrozsze-choinki-swiata-0-739107.html )
Tagi: abu dhabi, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz