Notowania

putin
05.02.2010 17:04

Putin beszta swoją partię za obietnice bez pokrycia

Premier zażądał nawiązania bezpośredniego kontaktu z obywatelami.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Premier Rosji Władimir Putin zażądał od kierownictwa _ Jednej Rosji _ nawiązania bezpośredniego kontaktu z obywatelami i reagowania na ich potrzeby.

_ - Właściwie zorganizowana władza zawsze jest w stanie rozwiązać problemy, a przy jej braku anarchia prowadzi do zwiększenia i pomnożenia nierozwiązanych problemów _ - powiedział premier na spotkaniu w Nowo-Ogariowie z kierownictwem Jednej Rosji, której jest liderem.

_ - Jest zrozumiałe, że obywatele kierują do nas swe pretensje dotyczące tego czy innego naszego postępowania. Musimy operatywnie reagować na uwagi obywateli, przekonywać ich do swej pracy i tylko w takich warunkach możemy liczyć na sukces _ - dodał Putin.

Podkreślił, że partia nie może się bać przyznawania się do błędów, a je analizować i zawczasu im zapobiegać.

Uprzedził także, że przed marcowymi regionalnymi i municypalnymi wyborami partia nie może _ szafować obietnicami _.

_ - Nie należy obiecywać wszystkiego wszystkim od razu, nie należy szafować obietnicami, które padają tylko po to, aby ludziom zamącić w głowach, dorwać się do sprawowania władzy, a potem zająć się rozwiązywaniem swoich własnych problemów, nie myśląc o wypełnieniu niespełnionych obietnic _ - oznajmił Putin.

Krytyka Putina pod adresem Jednej Rosji ma związek z sobotnim wiecem w Kaliningradzie, gdzie 10-12 tysięcy ludzi domagało się dymisji premiera i kaliningradzkiego gubernatora Gieorgija Boosa.

Uczestnicy demonstracji protestowali też przeciwko podwyżce taryf komunalnych, podatku drogowego i opłat skarbowych.

* [ Doradcy Miedwiediewa chcą wprowadzić Rosję do Unii i NATO ]( http://news.money.pl/artykul/doradcy;miedwiediewa;chca;wprowadzic;rosje;do;unii;i;nato,14,0,583694.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: putin, wiadmomości, wiadomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz