Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ratownicy ścigali pusty balon. Myśleli, że leci nim dziecko

0
Podziel się:

Relacjonowany na żywo pościg trwał ponad dwie godziny.

Ratownicy ścigali pusty balon. Myśleli, że leci nim dziecko
(PAP/EPA/CBS4DENVER.COM)
bEUusvxN

Relacjonowany na żywo przez wszystkie amerykańskie stacje telewizyjne pościg trwał ponad dwie godziny. Sześciolatek z Kolorado odnalazł się na strychu swojego domu..

Amerykańskie media informowały, że chłopiec wdrapał się do przypominającego talerz kosmiczny balonu domowej roboty, wypełnionego helem, który uniósł go w powietrze. Szeryf z hrabstwa Larimer twierdził, że chłopiec znajduje się w balonie, który opisał jako _ domowej roboty balon na hel, który ma wyglądać jak UFO _. Służył ojcu Falcona do obserwacji pogody.

Gwardia Narodowa była gotowa do wysłania helikoptera OH-58 Kiowa, aby pomóc w akcji ratunkowej. Balon przeleciał blisko 80 kilometrów i opadł na ziemię. Wtedy okazało się, że chłopca w środku nie ma, a drzwi gondoli są otwarte.

bEUusvxP

Zobacz relację Associated Press z akcji ratunkowej:

Władze wszczęły zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. Ratownicy przeszukiwali teren od punktu startu do miejsca lądowania domowej roboty statku powietrznego - mówiła rzeczniczka miejscowej policji Kathy Messick. Podejrzewali, że dziecko mogło wypaść.

Ostatecznie jednak sześcioletni Falcon Heene, który doczekał się już przydomka _ Baloon Boy _, odnalazł się na strychu swojego domu. Jak tłumaczył, schował się tam przed ojcem, _ w obawie, że na niego nakrzyczy _.

bEUusvyq
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)