Notowania

śmierć whitney houston
22.03.2012 23:55

Śmierć Whitney Houston. Znamy przyczynę

48-letnia piosenkarka została znaleziona 11 lutego w wannie w łazience hotelowej w Beverly Hills.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Kameleon007/iStockphoto)

Wokalistka Whitney Houston, znaleziona w lutym martwa w wannie, zmarła wskutek przypadkowego utonięcia, lecz ciągłe zażywanie kokainy i problemy z sercem znacząco przyczyniły się do jej śmierci - poinformowało biuro koronera w Los Angeles.

Takie są wyniki badań toksykologicznych opublikowanych w czwartek i kończą - jak podkreśla agencja Associated Press - spekulacje na temat przyczyn zgonu gwiazdy.

48-letnia piosenkarka została znaleziona 11 lutego w wannie w łazience hotelowej w Beverly Hills. Ponieważ od lat zmagała się z uzależnieniem od narkotyków, pojawiły się spekulacje, że powodem jej śmierci mogło być przedawkowanie nielegalnych substancji.

Rzecznik biura koronera Craig Harvey oświadczył, że w ciele Houston znaleziono kokainę i jej metabolity (produkty metabolizmu), co, obok problemów z sercem, uznano za znaczący czynnik śmierci piosenkarki. Wyniki badań wskazują, że Houston nałogowo zażywała kokainę.

Harvey dodał, że testy toksykologiczne wykazały również w ciele ślady marihuany, leku przeciwlękowego, środka zwiotczającego mięśnie i antyhistaminę. Zastrzegł jednak, że nie przyczyniły się one do zgonu. Śmierć nie miała znamion przestępstwa - zaznaczono.

Kariera Houston w latach 90. była jedną z najbardziej błyskotliwych w show-biznesie. Wiadomość o jej śmierci wywołała poruszenie w świecie muzyki.

Czytaj więcej w Money.pl
Martwa gwiazda jest warta więcej, niż żywa _ - Mój syn Michael jest wart więcej martwy niż żywy - _ wyrwało się Joe Jacksonowi. Także tragiczny koniec Whitney Houston przyniesie jej rodzinie fortunę.
To nie narkotyki zabiły Amy Winehouse W organizmie piosenkarki nie wykryto obecności narkotyków.
Dom wart 24 mln. Bo znaleziono w nim króla Posiadłość w Los Angeles ma siedem sypialni i 13 łazienek; wystrój wnętrza to stylizacja na francuski, rustykalny styl.
Tagi: śmierć whitney houston, whitney houston, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz