Sport: Jarota podzieliła się punktami z Bałtykiem Gdynia

0

Podziałem punktów zakończył się mecz 32. kolejki drugiej ligi pomiędzy Jarotą Jarocin, a Bałtykiem Gdynia. Podopieczni Czesława Owczarka zremisowali z Bałtykiem 0:0.

Pierwszą groźną sytuację piłkarze Jaroty Jarocin stworzyli w 12. minucie. Wtedy Szymon Matuszewski wrzucił piłkę w pole karne. Futbolówka spadła prosto na głowę Krzysztofa Bartoszaka. Jednak strzał napastnika jarocińskiego zespołu obronił dobrze dysponowany w tym meczu Maciej Gostomski, były gracz Legii Warszawa czy Zagłębia Sosnowiec. Chwilę później groźnym strzałem zza pola karnego popisał się Szymon Matuszewski. Jednak piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce i nie wpadła do siatki. Goście pierwszą groźną akcje stworzyli sobie dopiero w 20. minucie. Mateusz Łuczak uderzał w kierunku jarocińskiej bramki. Jednak dobrze w tej sytuacji zachował się Dariusz Brzostowski, który obronił ten strzał zawodnika z Gdyni. Zobacz także: Wypowiedzi po meczu Jaroty z Bałtykiem Gdynia W drugiej części na boisku przeważał zespół Jaroty Jarocin. Jednak lepiej rozpoczęli ją goście. Tuż po zmianie stron w kierunku jarocińskiej bramki uderzał Mateusz Łuczak. Jednak tym razem strzał zawodnika Bałtyku Gdynia był
niecelny. W 51. minucie swoich sił próbował Damian Pawlak, ale strzał napastnika Jaroty przeleciał obok bramki. Chwilę później po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego głową w kierunku bramki uderzał Piotr Garbarek. Jednak futbolówka nie wpadła do siatki, bo z linii bramkowej wybił ją obrońca Bałtyku. W . minucie piłkę w kierunku bramki Bałtyku uderzał Bartosz Kieliba. Futbolówkę zmierzającą w same okienko bramki odbił Maciej Gostomski, który uchronił swój zespół od straty gola. Kilka minut później dwukrotnie na bramkę rywali uderzał Mateusz Witkowski, jednak obydwa strzały były niecelne. W samej końcówce meczu bramkę mogli zdobyć jeszcze m.in.: Bartosz Kieliba i Krzysztof Bartoszak. Jednak im to się nie udało. JAROTA Jarocin - BAŁTYK Gdynia 0:0 Jarota Jarocin: 30. Dariusz Brzostowski, 6. Hubert Oczkowski, 3. Bartosz Kieliba, 17. Piotr Garbarek, 4. Mateusz Śliwa, 5. Dariusz Juracki (72' 16. Safian Skupiński), 13. Igor Skowron, 11. Damian Pawlak (81. 25. Hubert Nawrocki), 8. Karol Danielak (61' 10. Mateusz
Witkowski), 20. Szymon Matuszewski (65' 18. Patryk Cierniewski), 9. Krzysztof Bartoszak Bałtyk Gdynia: 12. Maciej Gostomski, 4. Dawid Łoziński (68' 5. Jakub Kaszuba), 7. Marcin Matyniuk, 8. Bartłomiej Granosik, 17. Wojciech Musuła, 19. Michał Kozieł (46' 10. Michał Michałek), 3. Marcin Dettlaff, 15. Murilo Rufino Barbosa (70' 9. Michał Drzymała), 14. Dominik Lemanek, 21. Mateusz Łuczak (75' 13. Mateusz Frankowski), 16. Remigiusz Malicki