Notowania

tajwan
12.07.2013 11:30

Tajfun Soulik szybko zbliża się do Tajwanu

Na wyspie zamykano dziś wszystkie szkoły i zaangażowano wojsko do pomocy przy ewakuacji mieszkańców.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA.)
Telewizyjne ostrzeżenie przed tajfunem

W związku z zagrożeniem na wyspie zamknięto dziś wszystkie szkoły i zaangażowano wojsko do pomocy przy ewakuacji mieszkańców.

Centralne Biuro Pogodowe oświadczyło, że tajfun Soulik znajdował się około 450 kilometrów od wybrzeży wyspy, na północny wschód od powiatu Yilan. Tajfun nieco stracił na sile w ciągu nocy, ale wciąż wytwarza podmuchy wiatru pędzące z prędkością 173 kilometrów na godzinę.

Biuro synoptyków prognozuje intensywne opady deszczu, które spadną w północnej części Tajwanu około południa i ulewy przechodzące się nad resztą kraju w kierunku południowym. Soulik to pierwszy tajfun na Tajwanie w tym roku

Czytaj więcej w Money.pl
Silne trzęsienie ziemi. Takie są skutki Ośrodek wstrząsu o sile 6,1 w skali Richtera znajdował się 15 km pod powierzchnią ziemi w górzystym okręgu Nantou w środkowej części wyspy.
Już ponad tysiąc ofiar tajfunu. Są zaginieni Do 1020 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych tajfunu Bopha, który na początku grudnia przeszedł nad południowymi i środkowymi Filipinami.
Nie żyją już 902 osoby. Może być ich więcej Do 902 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych tajfunu Bopha, który na początku grudnia przeszedł nad południowymi i środkowymi Filipinami.
Tagi: tajwan, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz