Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
terroryzm na świecie
22.12.2011 21:02

USA oferują nagrodę za finansistę Al-Kaidy

Stany Zjednoczone ogłosiły dziś nagrodę w wysokości 10 milionów dolarów za informacje prowadzące do ujęcia Jasina al-Suriego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Seansie/CC/Flickr)

Stany Zjednoczone ogłosiły dziś nagrodę w wysokości 10 milionów dolarów za informacje prowadzące do ujęcia Jasina al-Suriego, któremu zarzuca się, że operując z Iranu pomaga Al-Kaidzie i finansuje tę terrorystyczną siatkę.

_ Na mocy porozumienia między Al-Kaidą a rządem Iranu Jasin al-Suri pomaga przerzucać pieniądze i rekrutów via Iran do przywódców Al-Kaidy w sąsiednich krajach _ - powiedział przedstawiciel Departamentu Stanu USA Robert Hartung. Ujawnił, że al-Suri jest też znany jako Ezedin Abdel Aziz Chalil.

Czytaj więcej o działaniach Al-Kaidy
[ ( http://static1.money.pl/i/h/254/t97534.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/szef;al-kaidy;w;pakistanie;zabity;przez;usa,228,0,910564.html) To wylęgarnia terrorystów. Zabili szefa Al-Szahri został zabity w Waziristanie, na obszarach plemiennych na północnym zachodzie Pakistanu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/157/t139165.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/usa;proznia;przywodztwa;w;al-kaidzie,226,0,829154.html) USA: Próżnia przywództwa w Al-Kaidzie Po śmierci Osamy bin Ladena Al-Kaida nie ma odpowiedniego kandydata na jego następcę - ocenia New York Times.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/234/t138730.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/dom;bin;ladena;byla;osrodkiem;dowodzenia,96,0,825184.html) Dom bin Ladena była ośrodkiem dowodzenia Wywiad amerykański przedstawił pięć zabranych z rezydencji bin Ladena nagrań wideo, które przedstawiają go m.in. przy oglądaniu telewizyjnych informacji.
Tagi: terroryzm na świecie, al-kaida, finansista, usa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz