Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
szkoła
18.08.2012 10:06

USA: Pięć lat więzienia dla nauczycielki za seks z uczniami

Jednym z dowodów podczas procesu było nagranie z telefonu komórkowego, na którym widać jak nauczycielka uprawia seks grupowy z pięcioma 18-latkami.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Prebranac/Dreamstime)

Nauczycielka z Teksasu została skazana na pięć lat więzienia za seks z pięcioma 18-letnimi uczniami. Akt oskarżenia obejmował 16 zarzutów _ niestosownych relacji między nauczycielem a uczniem _.

28-letnia nauczycielka angielskiego w 2011 roku przez dwa miesiące zapraszała uczniów do swego domu. Świadkami na procesie byli owi uczniowie, którzy ze szczegółami opisali seks z nauczycielką.

Przysięgli obejrzeli też wykonane telefonem komórkowym nagranie wideo, przedstawiające seks grupowy z uczniami podczas jednego ze spotkań w domu owej kobiety.

Skazana, którą zwolniono z pracy, gdy wyszło na jaw, że uprawiała seks z uczniami, jest mężatką i ma troje dzieci. Sama zgłosiła się na policję, gdy pojawiło się pokazane później na procesie nagranie wideo. Jej mąż pełnił w 2011 roku służbę wojskową za granicą.

Czytaj więcej w Money.pl
Trzy dni wolne w tygodniu? Tam to możliwe W co najmniej w 292 okręgach prowadzą one zajęcia tylko przez cztery dni, zwykle od wtorku do piątku włącznie.
Tak się likwiduje piramidy finansowe Wystarczyło postawić mu zarzuty, by zgodził się zapłacić wielomilionową grzywnę i zrzec się praw do aktywów firmy.
Fala samobójstw w amerykańskiej armii W lipcu więcej żołnierzy odebrało sobie życie, niż zginęło w Afganistanie.
Tagi: szkoła, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz