Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"W sprawie Karnowskiego PO zbliża się do Samoobrony"

0
Podziel się

O poparciu prezydenta Sopotu mówił Sławomir Nowak.

"W sprawie Karnowskiego PO zbliża się do Samoobrony"
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEiaCWyJ

Opozycja krytycznie ocenia sygnały o możliwym poparciu Platformy dla Jacka Karnowskiego na prezydenta Sopotu. Decyzję w tej sprawie mają podjąć po południu regionalne struktury partii.

Marzena Wróbel z PiS uważa, że jeśli Karnowski uzyska poparcie partii Donalda Tuska to będzie skandal i dowód na bezkarność Platformy. _ - Platforma omija standardy polityczne, zbliża się w ten sposób do Samoobrony _ - mówi posłanka PiS.

POSŁUCHAJ MARZENY WRÓBEL:

Wicemarszałek Sejmu Jerzy Wenderlich z Lewicy pyta o to gdzie są te standardy, na które powołuje się partia rządząca. _ - Dziwię się, że Platforma chce popierać takiego polityka, bo mówi, że on ma szanse wygrać _ - komentuje Wenderlich.

bEiaCWyL

O poparciu dla Jacka Karnowskiego mówił szef pomorskich struktur PO, Sławomir Nowak (na zdjęciu). Prokuratura Apelacyjna w Gdańsku zarzuca Jackowi Karnowskiemu korupcję, między innymi żądanie łapówki - dwóch mieszkań - od biznesmena Sławomira Julkego. Jednak na początku lipca Sąd Rejonowy w Sopocie zwrócił prokuraturze akt oskarżenia, nakazując uzupełnienie materiału dowodowego. Prokuratura Apelacyjna złożyła zażalenie na tę decyzję. Odwołanie rozpatrzy jutro Sąd Okręgowy w Gdańsku.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/116/t21364.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/afera;sopocka;nagranie;to;zemsta,111,0,357487.html) Afera sopocka: Nagranie to zemsta? Dlaczego Sławomir Julke nagrał prezydenta Sopotu?
[ ( http://static1.money.pl/i/h/61/t98877.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prezydent;sopotu;chce;miec;spokojna;kampanie,185,0,647865.html) Prezydent Sopotu chce mieć spokojną kampanię Karnowski prosi restauratorów o wyłączanie muzyki po godz. 22.
bEiaCWzm
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)