Notowania

katastrofa kolejowa
21.01.2013 10:47

Wiedeń: Czołowe zderzenie dwóch pociągów

Co najmniej pięć osób zostało ciężko rannych w zderzeniu pociągów w Wiedniu. Ogółem rannych może być nawet kilkudziesięciu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Do czołowego zderzenia pociągów doszło około 8.45 między Dworcem Zachodnim a stacją Huetteldorf, w dzielnicy Penzing. Oba pociągi były pełne.

Czołowe zderzenie dwóch pociągów w Wiedniu

  • fot: PAP/EPA
  • fot: PAP/EPA
  • fot: PAP/EPA
  • fot: PAP/EPA [ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://manager.money.pl/galerie/czolowe-zderzenie-dwoch-pociagow-w-wiedniu-g485560.html) Trwa akcja ratownicza. Strażacy wydobywają pasażerów zakleszczonych w rozbitych wagonach. Na miejsce katastrofy wysłano dwa śmigłowce sanitarne.

Przyczyny katastrofy, która spowodowała zakłócenia w ruchu kolejowym w Wiedniu, nie są na razie znane.

Czytaj więcej w Money.pl
Zderzenie pociągów: 4 ofiary, 30 rannych Do zderzenia doszło około 90 kilometrów na południe od Kairu. Skład jadący ze stolicy uderzył w pociąg, który jechał w przeciwnym kierunku.
Zderzenie pociągów. Bo zignorował światło? Pociągi zderzyły się czołowo między stacją centralną w Amsterdamie i drugą, w zachodniej części miasta.
Zderzyly się dwa pociągi. Wielu rannych Do zdarzenia doszło na stacji Neuhausen-am-Rheinfall, w północnej części kraju. Odcinek trasy został zamknięty dla ruchu.
Tagi: katastrofa kolejowa, wiedeń, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz