Notowania

wojna w afganistanie
12.05.2012 16:57

Wojna w Afganistanie: Zginęło czterech żołnierzy NATO

Trzech żołnierzy NATO zginęło w sobotę w następstwie ataków rebeliantów w południowym Afganistanie, a czwarty poniósł tam śmierć w rezultacie obrażeń niezwiązanych z walką.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Staff Sgt. Michael L. Casteel/CC/U.S. Army)

Trzech żołnierzy NATO zginęło w sobotę w następstwie ataków rebeliantów w południowym Afganistanie, a czwarty poniósł tam śmierć w rezultacie obrażeń niezwiązanych z walką - poinformowało w Kabulu dowództwo Międzynarodowych Sił Wsparcia Bezpieczeństwa (ISAF).

Jego komunikat nie podał żadnych dalszych szczegółów na ten temat. Narodowość poległych ujawniana jest zwykle przez władze państw, z których pochodzili.

Od początku maja w Afganistanie straciło życie łącznie 18 żołnierzy NATO.

Czytaj więcej w Money.pl
Amerykanie jeszcze nigdy nie byli tak pokojowi Poparcie dla wojny w Afganistanie spadło w USA do rekordowo niskiego poziomu 27 proc.
Koniec nalotów? Zakładnik apeluje do Obamy Z dramatycznym apelem na wideo do prezydenta USA Baracka Obamy zwrócił się amerykański zakładnik porwany w Pakistanie przez Al-Kaidę Warren Weinstein.
"Zabijanie cywilów zagraża paktowi z USA" Prezydent Afganistanu ostrzegł, że zatwierdzonemu w ubiegłym tygodniu przez prezydenta USA Baracka Obamę paktowi strategicznemu grozi utrata znaczenia, jeśli nie zagwarantuje się bezpieczeństwa afgańskich cywilów przed atakami NATO.
Tagi: wojna w afganistanie, afganistan, wojna, żołnierze, wiadmomości, wiadomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz