Notowania

Wybory prezydenckie w USA. Barack Obama wie z kim będzie trenował

Amerykańskie media informują o tym dziś i podkreślają, że Kerry, senator z Massachusetts, jest do tej roli wprost idealny.

Podziel się
Dodaj komentarz
(marcn/CC/Flickr)

Prezydent USA znalazł sobie _ sparingpartnera _, z którym ma ćwiczyć przed jesiennymi debatami telewizyjnymi z republikańskim kandydatem w wyborach prezydenckich Mittem Romneyem. W rolę Romneya wcieli się senator John Kerry.

Amerykańskie media informują o tym dziś i podkreślają, że Kerry, senator z Massachusetts, jest do tej roli wprost idealny. Bardzo dobrze zna Romneya, byłego gubernatora Massachusetts, a poza tym jako kandydat Demokratów w wyborach prezydenckich z 2004 roku dobrze wie, jak wygląda finisz prezydenckiej kampanii.

Media zwracają też uwagę, że podobnie jak Romney senator Kerry jest politykiem bardzo majętnym, choć głównie dzięki bogatej małżonce. Nie wiadomo na razie, kto mógłby wcielić się w Obamę, by pomóc Romneyowi w przygotowaniach do trzech debat telewizyjnych z ubiegającym się o reelekcję prezydentem. Wybory prezydenckie odbędą się w USA 6 listopada.

Czytaj więcej w Money.pl
Putin z Obamą o Syrii. Jest częściowa zgoda Władimir Putin ogłosił, że znalazł z Barackiem Obamą _ wiele wspólnych punktów _.
Obama i Romney walczą w kluczowym stanie Obama i jego republikański rywal ubiegali się o głosy wyborców w tym samym stanie - Ohio, przedstawiając konkurencyjne programy ożywienia gospodarki.
Amerykański minister podejrzany o ucieczkę Policja w USA wszczęła dochodzenie w sprawie ministra handlu Johna Brysona, który jest podejrzany o spowodowanie kilku kolizji i ucieczkę z miejsca wypadku.
Tagi: wybory prezydenckie w usa, obama, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz