Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory w rosji
27.02.2012 07:40

Wybory w Rosji. Chcieli zabić Putina

Terroryści zostali ujęci na terytorium Ukrainy. Zamach chcieli przeprowadzić tuż po wyborach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Złapano terrorystów, którzy rzekomo mieli przygotowywać zamach na szefa rządu Władimira Putina. Terroryści zostali ujęci na terytorium Ukrainy - ujawnił p rogram pierwszy rosyjskiej telewizji państwowej.

(aktualizacja 08:44)

Z krótkiego komunikatu wynika, że akcję udaremnienia zamachu na rosyjskiego premiera, przeprowadziły wspólnie rosyjskie i ukraińskie służby, W Odessie ujęto grupę bandytów poszukiwanych listami gończymi.

Zleceniodawcą miał być lider kaukaskich ekstremistów Doku Umarow.

Zamach na Putina miał zostać przeprowadzony zaraz po wyborach prezydenckich zaplanowanych na 4 marca. Rosyjska telewizja nie ujawnia nic więcej, ale zapowiada, że więcej informacji przekaże w wieczornych wiadomościach.

Czytaj więcej o wyborach w Rosji
Blisko 800 mld na armię. Zobacz w jakim kraju Władimir Putin zapowiedział rozwój armii. Chce na nią wydać blisko 800 mld dolarów.
Oni już wiedzą kto wygra wybory w Rosji Kilka rosyjskich pracowni prognozuje, kto zostanie prezydentem już w pierwszej turze.
Putin mięknie. Zobacz, kto go wystraszył Premier Władimir Putin nie wyklucza, że w marcowych wyborach prezydenckich dojdzie do drugiej tury. Mimo tego jest pewny swojej wygranej.
Tagi: wybory w rosji, putin, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz