Notowania

Berlin
11.03.2014 18:13

Zdrowie Julii Tymoszenko. Operacja byłej premier nie jest konieczna

Terapia zastosowana przez berlińskich lekarzy okazała się skuteczna. Tymoszenko, która ma poważne schorzenie kręgosłupa, poczuła się lepiej. Dlatego na razie lekarze nie planują przeprowadzenia operacji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Była premier Ukrainy Julia Tymoszenko na razie nie będzie musiała przejść operacji kręgosłupa. Stan jej zdrowia się poprawił - poinformowali lekarze z kliniki w Berlinie, gdzie przebywa ukraińska polityk.

Na zdjęciu była premier Ukrainy z zespołem niemieckich lekarzy z kliniki Charite w Berlinie.

Terapia zastosowana przez berlińskich lekarzy okazała się skuteczna. Tymoszenko, która ma poważne schorzenie kręgosłupa i nie może się samodzielnie poruszać, poczuła się lepiej. Dlatego na razie lekarze nie planują przeprowadzenia operacji. Tymoszenko przebywa w Berlinie od piątku. Jest pod opieką niemieckich specjalistów, którzy zajmowali się nią, gdy była przetrzymywana w więzieniu.

Podczas niedawnej konferencji prasowej lekarze potwierdzili, że była ukraińska premier cierpi na dyskopatię i już dawno powinna była zostać zoperowana. Tymoszenko nie chciała jednak zgodzić się na zabieg na Ukrainie obawiając się - ze względów politycznych - o swoje życie.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: Berlin, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz