Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ziobro napisał list do prezesa PiS

0
Podziel się:

- Brutalne ataki postrzegam jako próbę wewnętrznego podzielenia partii, a tym samym rozbijanie jedności prawicy - napisał europoseł PiS.

Ziobro napisał list do prezesa PiS
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bESiQSnF

aktualizacja 17:05

_ - Proszę, aby powstrzymał Pan prominentnych polityków PiS, atakujących mnie i innych kolegów za wyrażenie przekonania, że Prawo i Sprawiedliwość może zmieniać się i wygrywać _ - napisał Zbigniew Ziobro do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w liście, do którego dotarły _ Fakty _ TVN.

- _ Brutalne ataki postrzegam jako próbę wewnętrznego podzielenia partii, a tym samym rozbijanie jedności prawicy _ - napisał Ziobro.

Według Ziobry Prawo i Sprawiedliwość jest _ nadzieją milionów Polaków, którzy pragną zmian _. - _ Apeluję do Pana, abyśmy razem wyszli naprzeciw tej nadziei. Jak nigdy dotąd potrzebna jest dziś opozycja zdolna wygrywać wybory. Rządy PO prowadzą nasz kraj ku zapaści, której skutków nie jesteśmy w stanie dziś przewidzieć - _pisze europoseł.

bESiQSnH

_ - Musimy stawić czoła wielu wyzwaniom, jak kryzysowi finansów państwa, zapaści demograficznej, narastającemu ubóstwu i brakowi perspektyw, marnowaniu polskiej szansy w Unii Europejskiej. Powinniśmy zwyciężać, proponując dobre i odważne rządy jako alternatywę wobec władzy Donalda Tuska _ - dodaje.

Ziobro odwołał się także do wypowiedzi dotyczących spekulacji na temat jego usunięcia z partii. - _ Nie kryję, że ze zdziwieniem odbieram publiczne wypowiedzi niektórych członków partii, którzy sugerują, że wyrażanie troski o PiS może być powodem do wyciągania partyjnych konsekwencji. Niepotrzebne stwierdzenia padają z ust polityków, którzy nie pracowali w kampanii z tak wielkim zaangażowaniem jak ja i inni atakowani koledzy _ - podsumowuje Ziobro.

_ To krok w dobrą stronę _Pod listem Zbigniewa Ziobry do Jarosława Kaczyńskiego podpisałby się również inny europoseł Prawa i Sprawiedliwości Jacek Kurski. Jest on zdania, że list to krok w dobrą stronę.

POSŁUCHAJ EUROPOSŁA PIS:

bESiQSnN

Jacek Kurski nie obawia się, że list będzie końcem członkostwa Zbigniewa Ziobry w Prawie i Sprawiedliwości. - _ Moim zdaniem to jest debata na dobrym poziomie, która prowadzi nas we właściwą stronę. Nie widziałbym w tym niczego zdrożnego, że ona się odbyła. Dobrze, że się odbyła _ - podsumowuje Kurski.

Zbigniew Ziobro zaznacza w liście, że jest gotów współpracować z tymi, którzy obwołują go wrogiem. Dodaje, że zachowanie jedności, ale i pozytywne zmiany w partii są warunkiem wyborczego zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości. Według wiceprezesa partii tylko w ten sposób PiS będzie mógł skutecznie rozwiązywać prawdziwe problemy.

Więcej na ten temat - czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/71/t97351.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kolejny;posel;pis;wyznaje;ze;jest;ziobrysta,193,0,951745.html) Poseł PiS wyznaje, że jest ziobrystą. Rozłam? Andrzej Dera mówi Money.pl: Jak wyrzucą Ziobrę, pomyślę czy pójść za nim.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/25/t177177.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ziobro;apeluje;o;rozliczenia;w;partii,49,0,949553.html) Dziś pierwsza szansa dla Ziobry. Nóż w plecy Kaczyńskiego? Pierwsze powyborcze spotkanie klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.

bESiQSoi
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)