Notowania

wiadomości
12.02.2009 09:11

Aero India Show 2009. Największe targi w Azji

Wśród wystawców są dwie firmy z Polski: grupa Bumar i centrala handlowa Cenzin.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

ac">fot: PAP/EPA[ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://www.money.pl/galeria/targi;lotnicze;w;indiach;aero;india;show;2009,galeria,2057,0.html)Aero India Show 2009 w Bengaluru, w południowych Indiach to największy salon lotniczy w Azji. Delegacje z blisko 70 państw, ponad 600 wystawców z całego świata. Wśród nich dwa polskie stoiska - informacyjna ekspozycja grupy Bumar i centrali handlowej Cenzin.

Bumar i Cenzin obecne są na rynku indyjskim od dawna. W ostatnim okresie Bumar nie mógł jednak odnotować wielkich sukcesów handlowych w tym kraju. Dyrektor Urszula Ściborowska z grupy Bumar, odpowiedzialna za sprzedaż na rynkach Azji południowej przypomina o nowych propozycjach firmy kierowanych pod adresem Indii. Jest wśród nich ruchomy zestaw przeciwlotniczy Loara, system obrony przeciwlotniczej Osa, a także działka przeciwlotnicze.

Zobacz amatorskie zdjęcia z popisów pilotażu śmigłowców:

Polskie firmy przemysłu obronnego deklarują, iż chcą umacniać swoją obecność w Indiach. Dyrektor Urszula Ściborowska, wyjaśnia, iż kraj ten jest wielkim odbiorcą sprzętu wojskowego i dla takiej firmy jak Bumar jest obszarem działań handlowych o charakterze strategicznym.

Eksperci są jednak zgodni - jeżeli eksport polskich produktów przemysłu obronnego do Indii oraz krajów regionu ma być wsparciem dla obecnych kłopotów polskich producentów, to trzeba w promocję tego eksportu włożyć jeszcze wiele wysiłku.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz