Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
akcja
23.08.2008 09:26

Akcja "Razem zmieniajmy cukrzycę" pod PKiN

Pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie można dziś do godziny 18.00 bezpłatnie zmierzyć poziom cukru we krwi, ciśnienie i uzyskać poradę dietetyczną. Warszawa jest kolejnym miastem, gdzie zawitał bus medyczny akcji "Razem zmieniajmy cukrzycę".

Podziel się
Dodaj komentarz

Na cukrzycę choruje co najmniej 2 miliony Polaków, w tym coraz więcej dzieci. Prawie milion osób nie wie o swojej chorobie. Aby sprawdzić, czy nie jest się zagrożonym cukrzycą, najłatwiej wykonać badanie poziomu cukru we krwi.

Bus "Razem zmieniajmy cukrzycę" odwiedził dotąd 17 krajów na pięciu kontynentach. Jutro i pojutrze będzie można wykonać badania w Krakowie, na Placu Szczepańskim. W środę 27 sierpnia i w czwartek 28 sierpnia bus stanie we Wrocławiu na Nowym Targu, a 29 i 30 sierpnia - na rynku starego Miasta w Poznaniu.

Ogólnoświatowa kampania "Razem zmieniajmy cukrzycę" odbywa się w Polsce pod patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Szczegóły na temat bezpłatnych badań można znaleźć na stronie www.diabetyk.pl

Tagi: akcja, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz