Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
andrzej olechowski
01.10.2011 10:05

Andrzej Olechowski poparł Donalda Tuska

Podoba mu się sposób, w jaki rząd Donalda Tuska realizuje politykę zagraniczną.

Podziel się
Dodaj komentarz
(A. Marzec/olechowski.pl)

Aktualizacja, godz. 13.15

*Andrzej Olechowski poparł w wyborach parlamentarnych Platformę Obywatelską i oświadczył, że chce, by Donald Tusk był premierem przez kolejną kadencję. *

Andrzej Olechowski wyjaśnił, że szczególnie dobrze obecny rząd realizuje politykę międzynarodową. i podkreślił, że teraz czekają nas ciężkie czasy. Andrzej Olechowski wystąpił na konferencji prasowej w Warszawie wraz z premierem Donaldem Tuskiem.

- _ Jest jedyną osobą, z którą będę się czuł pewnie _ - powiedział Olechowski o Tusku. Dodał, że nie ma innej osoby, która mogłaby poprowadzić politykę międzynarodową. - _ Życzę powodzenia _ - mówił Olechowski. Jego zdaniem możliwe jednak są rządy koalicyjne. Spekulował, że po wygranej PO może wejść w koalicję z Ruchem Palikota. Wynika to z faktu, że Ruch Palikota zyskuje coraz większe poparcie. W publikowanym dzisiaj sondażu TNS OBOP dla _ Gazety Wyborczej _ znalazł się na trzecim miejscu z poparciem sięgającym 7 procent.

Poparcia Donaldowi Tuskowi udzielił również znany aktor Tomasz Karolak. Stwierdził, że robi to w imieniu wielu aktorów.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/250/t157178.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/18;autobusow;po;rusza;w;kraj;kto;jedzie,194,0,919234.html) Tuskobus to za mało. 18 rusza w Polskę Po kraju jeździć mają ministrowie, liderzy list wyborczych, kandydaci PO do parlamentu i wolontariusze.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/237/t152813.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ranking;zaufania;do;politykow,215,0,878295.html) Ranking zaufania. Platforma bierze wszystko Według najnowszego sondażu CBOS, liderem rankingu zaufania do polityków jest prezydent Bronisław Komorowski - ufa mu 66 proc. badanych.
Tagi: andrzej olechowski, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze, IAR
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz