Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Aniołowo: Międzyregionalny Zlot Miłośników Aniołów

0
Podziel się:

W Aniołowie koło Pasłęka rozpoczął się 5. Międzyregionalny Zlot Miłośników Aniołów. Aniołowo słynie z podniebnych smaków i nieziemskich atrakcji.  

W programie zabawy, która potrwa do godziny 22.00, jest przemarsz aniołów i anielskich pojazdów przez wieś w asyście orkiestry strażackiej. Przez cały czas trwania zlotu otwarte będą kramiki twórców ludowych.

Aniołowo koło Pasłęka w powiecie elbląskim to mała wieś. Mieszka w niej na co dzień 186 aniołów w różnym wieku. Na Międzyregionalny Zlot Miłośników Aniołów przyjeżdża rok w rok około 3 tysięcy gości. Są wśród nich emisariusze tej drugiej strony. To mieszkańcy wsi Piekło, która leży po sąsiedzku w powiecie sztumskim. Zlot jest pokojowy, przyjacielski i zdecydowanie ma charakter rozrywkowy. Bo przez cały rok anielanie są bardzo pracowici. Wieś słynie z produkcji mleka. Zajmuje się tym połowa z 16 gospodarstw. Może ktoś z nas pije anielskie mleko, nawet o tym nie wiedząc. Poznać to można ponoć po oznakach nieziemskiej urody i pojawieniu się nieludzkiej cierpliwości.

wiadomości
IAR
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)