Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
borusewicz
31.05.2011 08:45

Borusewicz w Moskwie. Wręcza nagrody

Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz rozpoczyna dziś trzydniową wizytę w Moskwie. Spotka się między innymi z szefem rosyjskiego MSZ Siergiejem Ławrowem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Delegacja Senatu weźmie udział w III Forum Regionów Rosji i Polski. Forum poswięcone jest nauce i nowym technologiom - podkreśla marszałek Borusewicz.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI MARSZAŁKA SENATU:

Marszałek Senatu oraz Przewodniczacy Rady Federacji po raz pierwszy wręczą nagrodę za _ działalność na rzecz zbliżenia obu narodów _ - dodaje Bogdan Borusewicz.

POSŁUCHAJ BOGDANA BORUSEWICZA:

Wręczenie statuetek odbędzie się w byłej rezydencji carów Kolomienskoje, w imieniu Krzysztofa Pendereckiego nagrodę odbierze jego żona.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/119/t79479.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/borusewicz;w;tunezji;wspiera;demokracje,79,0,829775.html) Borusewicz w Tunezji. Wspiera demokrację Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz rozpoczął dziś wizytę w Tunezji. Jak sam mówił, chce pomóc Tunezyjczykom rozwiązywać ich problemy i podzielić się doświadczeniem w dochodzeniu do demokracji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/117/t79477.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wspolne;cele;polityki;zagranicznej;polski;i;wegier,123,0,733563.html) Wspólne cele polityki zagranicznej Polski i Węgier Borusewicz: Jest szansa, by wspólne priorytety realizować przez rok prezydencji w UE.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/73/t80969.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/lawrow;w;polsce;to;nowa;era;w;stosunkach;obu;krajow,244,0,668404.html) "Ławrow w Polsce to nowa era w stosunkach obu krajów" Tak _ Wriemia Nowostiej _ komentuje wizytę szefa MSZ.
Tagi: borusewicz, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz