Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Chlebowski - komisja śledcza

0
Podziel się

Zbigniew Chlebowski zaapelował, by nie oceniać jego działalności publicznej tylko przez pryzmat oskarżeń o udział w aferze hazardowej. Były szef klubu parlamentarnego PO jest przesłuchiwany przez sejmową komisję śledczą powołanej do jej zbadania.

bEiNsvcR

W swobodnej wypowiedzi poseł Chlebowski powiedział, że gdy został oskarżony o lobbing na rzecz branży hazardowej nie miał szansy na obronę. Tłumaczył, że stał się wówczas obiektem łatwego ataku ze strony mediów oraz partii politycznych, które chciały zaszkodzić jemu i jego ugrupowaniu.

Korzystając z możliwości swobodnego wystąpienia przed komisją, Chlebowski przypomniał, że jego działalność poselska koncentrowała się na sprawach finansowych państwa. Zapewnił, że nigdy nie nadużywał swojej władzy, a jego działalność miała zawsze na uwadze interes kraju. Dlatego prosił, by nie oceniać jego działalności przez pryzmat publikacji w "Rzeczpospolitej". Podkreślił, że jego rozmowy zostały zmanipulowane i wykorzystane przeciwko niemu.

W drugiej części swobodnej wypowiedzi Zbigniew Chlebowski przedstawia szczegółowy harmonogram prac nad ustawą hazardową od 2002 roku.

bEiNsvdu
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)