Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
dzienniki
10.06.2006 06:45

"Dziennik" - Postęp nieubłagany

p "Dziennika" - Postęp nieubłagany

Podziel się
Dodaj komentarz

Maciej Rybiński pisze w "Dzienniku", że "prawa, a nawet przywileje, o jakie walczą homoseksualiści, powinny przysługiwać także innym grupom, wciąż jeszcze na skutek kołaczących się w ciemnościach części narodu przesądów uznawanych za niehonorowe".
"Wyobrażam sobie Marsz Równości Denuncjantów na trasie MSW - IPN. Dni Złodziei Dobra Publicznego w Warszawie zaczynające się uroczystym przekazaniem kluczy przez prezydenta miasta" - wylicza publicysta "Dziennika". Jego zdaniem, wszystkie kategorie osób, uchodzących dawniej za niehonorowe to dziś ludzie honoru. Wynika stąd - stwierdza przewrotnie - że postęp jest nieubłagany i że nie ma powodu aby prześladować i gnębić gejów, którzy z całego katalogu ludzi niegdyś niehonorowych wydają się najmniej szkodliwi.
Niestety, ani złodzieje, ani pijacy, ani oszczercy nie są tak otwarcie popierani przez lewicę, jak geje - ironizuje Rybiński. Trzeba czekać na nieubłagany bieg postępu, a na pewno się doczekamy. Zwłaszcza, że przybywają do nas apostołowie postępu z Zachodu. "Zawsze lepsze, jak przez stolicę Polski maszerują Roth z Beckiem, od kompanii Wermachtu" - konkluduje publicysta.

DZ/łj/sawicka

Tagi: dzienniki, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz