Notowania

euro 2012
15.06.2012 10:55

Euro 2012. Tak goście oceniają mistrzostwa w Polsce

W pierwszych dniach mistrzostw 84 procent gości ocenia Euro 2012 bardzo pozytywnie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Beata Ratuszniak)

*W pierwszych dniach mistrzostw 84 procent gości ocenia Euro 2012 bardzo pozytywnie - wynika z ankiety, przeprowadzonej na zlecenie organizatorów. *

Prezes PL 2012 Marcin Herra mówił, że 91 procent bardzo pozytywnie ocenia atmosferę na Euro 2012. większość kibiców przemieszcza się transportem publicznym. 77 procent badanych bardzo dobrze ocenia komunikacje miejską.
50 procent gości korzysta z pomocy wolontariuszy, którzy są oceniani bardzo dobrze przez 83 procent kibiców. 88 procent gości pozytywnie ocenia strefy kibiców. 85 procent ankietowanych zadeklarowało, że czują się na Euro 2012 bezpiecznie. Przeprowadzono w sumie ponad 2 tysiące ankiet.

Organizatorzy Euro 2012 spodziewają się rekordowej liczby osób w strefach kibica podczas jutrzejszego meczu Polska - Czechy. Prezes PL 2012 Marcin Herra powiedział na konferencji prasowej, że w związku z tym strefy kibica w kilku miastach powiększono, tak, by mogły one przyjąć więcej fanów piłki nożnej.

Czytaj więcej w Money.pl
Jest decyzja Sejmu ws. informacji o Euro Sejm przyjął w głosowaniu zaprezentowaną jeszcze w maju informację rządu o przygotowaniach Polski do Euro 2012.
Prezydent Warszawy tłumaczy, dlaczego nie zakazała marszu Rosjanom _ - Opozycja częściowo świadomie wprowadza w błąd, najśmieszniejszy był argument pana Czarneckiego _ - powiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz.
Będą ostre kary dla kiboli? Na razie w planach Posłowie twierdzą, że jeśli chodzi o kibiców, którzy regularnie dopuszczają się bójek, orzeczenia powinny być najsurowsze z możliwych.
Tagi: euro 2012, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz