Notowania

wiadomości
28.03.2011 12:32

Jaruzelski - szpital - rzecznik

Generał Wojciech Jaruzelski został wypisany ze szpitala, jest już w domu - informuje rzecznik Wojskowego Instytutu Medycznego pułkownik Piotr Dąbrowiecki. Generał, u którego zdiagnozowano chłoniaka, czeka teraz na dalsze leczenie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Doktor Dąbrowiecki wyjaśnił, że generał Jaruzelski jeszcze w tym tygodniu, w czwartek będzie na konsultacjach. W zależności od wyników, zostanie rozpoczęte odpowiednie leczenie.
Pułkownik Piotr Dąbrowiecki powiedział IAR, że generał będzie leczony w Wojskowym Instytucie Medycznym na ulicy Szaserów w Warszawie.
Ponad dwa tygodnie temu Wojciech Jaruzelski w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Lekarze stwierdzili u niego zapalenie opłucnej. Był to nawrót choroby, którą generał przebył w święta. Wojciech Jaruzelski był podłączony do kroplówki, miał 40 stopni temperatury.
Wcześniej Jaruzelski poinformował, że stan zdrowia jest jedną z przyczyn jego rezygnacji z udziału w majowej beatyfikacji Jana Pawła II w Rzymie. Ponadto Jaruzelski, który jest oskarżony w dwóch procesach decyzją lekarzy z powodów zdrowotnych może brać udział w rozprawach tylko przez dwie godziny.

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz