Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Koniec obławy na Christophera Dornera

0
Podziel się:

To była obława jak z hollywoodzkiego filmu. Blokady na drogach, przeszukiwanie domów i nagroda w wysokości miliona dolarów.

Koniec obławy na Christophera Dornera
(PAP/EPA.)

W Kalifornii zakończyła się obława na byłego funkcjonariusza Christophera Dornera, który mordował swoich byłych kolegów. Po zbrojnej konfrontacji z policja i FBI, Dorner spłonął w domku letniskowym w górach San Bernardino.

To była obława jak z hollywoodzkiego filmu. Blokady na drogach, przeszukiwanie domów i nagroda w wysokości miliona dolarów. Przez tydzień tysiące policjantów z Kalifornii poszukiwało 33-letniego Christophera Dornera, który zaczął krwawą wendettę za to, że został wyrzucony z pracy. Postrzelił 3 policjantów, z których jeden zmarł. Zabił też dwie inne osoby.

Wczoraj policja zlokalizowała uzbrojonego Dornera w domku letniskowym w górach San Bernardino. Policja użyła gazu łzawiącego i bomb dymnych. Specjalnym pojazdem burzono kolejne ściany domu. Doszło do strzelaniny, w której zginął jeden policjant a dwóch zostało rannych.

W pewnym momencie wybuchł pożar. Niewykluczone, że policjanci postanowili spalić zabarykadowanego w drewnianym domku Dornera. _ - Spalcie to, spalcie to, strzelajcie w benzynę, spalcie benzynę _ - krzyczeli oficerowie drogą radiową. W zgliszczach budynku znaleziono zwęglone ciało i prawo jazdy Christophera Dornera. Jego tożsamość ostatecznie potwierdzą badania DNA.

Czytaj więcej w Money.pl
Policjanci nie chcą za szefa islamisty Tysiące egipskich policjantów i rekrutów strajkuje, domagając się ustąpienia ministra spraw wewnętrznych.
Milion dolarów nagrody. Są nowe doniesienia Policja w Los Angeles poinformowała, że wczoraj wieczorem (czasu lokalnego) w spalonym domku letniskowym w Kalifornii, w którym miał ukrywać się poszukiwany były policjant, znaleziono zwęglone zwłoki.
Prywatna krucjata byłego policjanta. Jak film W swym manifeście na Facebooku Dorner, który jest Afroamerykaninem, wypowiedział prywatną wojnę byłym kolegom z policji. Oskarża ich o zrujnowanie jego kariery i rasizm.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)