Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Korwin-Mikke: Nie pozwolę podnieść podatków

0
Podziel się

Podatki powinny być tylko na wojsko i policję - uważa polityk.

Korwin-Mikke: Nie pozwolę podnieść podatków
(PAP/Jacek Turczyk)
bEgIUVAl

W razie wygranej w wyborach prezydenckich będę wetował ustawy, które prowadzą do podniesienia podatków - zapowiada kandydat na prezydentaJanusz Korwin-Mikke.

Polityk powiedział w _ Sygnałach Dnia _ w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że obecne Polska jest państwem bandyckim, gdyż grabi obywateli.

Jako przykład kandydat podał walkę z globalnym ociepleniem, która jest jego zdaniem pretekstem do podniesienia cen energii elektrycznej i benzyny.

bEgIUVAn

POSŁUCHAJ JANUSZA KORWINA-MIKKE:

Korwin-Mikke powiedział, że podatki powinny być przeznaczone tylko na utrzymanie wojska i policji. Za pozostałe świadczenia obywatele powinni płacić z własnej kieszeni.

Kandydat opowiedział się też za odbudową systemu sądownictwa, który jego zdaniem nie działa.

Mówiąc o Unii Europejskiej, kandydat powiedział, że daje ona Polsce środki niewielkie w porównaniu z całą gospodarką, a w zamian za to ją kontroluje. Zdaniem kandydata, Unię trzeba osłabiać, aby nie mogła zdominować krajów członkowskich.

bEgIUVAt

POSŁUCHAJ JANUSZA KORWINA-MIKKE:

Korwin-Mikke zdecydowanie opowiada się także przeciwko wprowadzeniu euro w Polsce. Jego zdaniem przestrzega przed tym także m.in. przykład Grecji.

POSŁUCHAJ JANUSZA KORWINA-MIKKE:

Korwin Mikke zarzucił przy tym lewicowym kandydatom na prezydenta, że chcą rozdawać pieniądze, które zostaną potem zmarnowane, tak jak w Grecji.

bEgIUVAO
KOMENTARZE
(0)