Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kraków
13.01.2007 18:41

Kraków - WOŚP już gra!

W Krakowie wielkie granie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otworzyła aukcja autografów popularnych Polaków: Wisławy Szymborskiej, Anny Dymnej, Pawła Małaszyńskiego i wielu innych osób.

Podziel się
Dodaj komentarz

Podpisy aktorów, muzyków sportowców i polityków zbierali uczniowie krakowskiego gimnazjum imienia Piotra Michałowskiego. Zostały one wystawione razem z gadżetami podarowanymi przez znane osoby na aukcji w Muzeum Narodowym.
Organizatorzy podkreślają, że akcja swoim rozmachem przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Dodają, że niektóre autofrafy przeszły daleką drogę i były przekazywane z rąk do rąk, zanim trafiły na aukcję. Na przykład autograf Roberta Korzeniowskiego został przysłany samolotem.
Na aukcji są też licytowane gadżety, obrazy i książki, podpisane specjalnie dla WOŚP. Niektóre autografy i pamiątki podarowane przez znanych ludzi można będzie do jutra zlicytować także na aukcji internetowej Allegro. Wśród najcenniejszych gadżetów jest koszulka argentyńskiego napastnika FC Barcelony Javiera Sevioli razem z autografem piłkarza.
Dochód z aukcji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tagi: kraków, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz