Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kaczyński
26.09.2010 13:30

"Mam niewielkie zaufanie do intelektu pana Komorowskiego"

Prezes PiS obarcza prezydenta winą za zamieszanie wokół krzyża.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

W wywiadzie udzielonym _ Newsweekowi _ Jarosław Kaczyński obarczył odpowiedzialnością za tragedię smoleńską i usunięcie krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego liderów Platformy Obywatelskiej.

Prezes PiS wyraził również przekonanie, iż jego ugrupowania odniesie sukces w nadchodzących wyborach samorządowych. Jarosław Kaczyński oceniając wybory prezydenckie powiedział, iż akceptuje ich wynik i nie wierzy w ich sfałszowanie.

Kaczyński podkreśla jednak, że nie zgadza się z postawą Bronisława Komorowskiego i obarcza go winą za zamieszanie pod Pałacem Prezydenckim. - _ W związku z tym nie planuję prezydentowi podawać ręki _ - deklaruje Kaczyński.

Jarosław Kaczyński twierdzi, że w najbliższych latach nie zamierza rezygnować z szefostwa PiS, to przyznaje, że Zbigniew Ziobro mógłby się znaleźć wśród kandydatów na szefa partii w kolejnych wyborach.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/180/t99252.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/komorowski;najwazniejsze;jest;bezpieczenstwo;kraju,128,0,681856.html) Komorowski: Najważniejsze jest bezpieczeństwo kraju Prezydent liczy na współpracę z prezesem PiS.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/51/t95539.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prezes;pis;odpowiedzial;na;slowa;premiera,106,0,681834.html) Prezes PiS odpowiedział na słowa premiera _ - Trwa degradacja polskiego życia publicznego przez Platformę Obywatelską _.
Tagi: kaczyński, komorowski, wywiad, prezydent, PiS, po, newsweek, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz