Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Marek Jurek -Europride

0
Podziel się:

Marek Jurek z Prawicy Rzeczpospolitej uważa, że jutrzejsza parada homoseksualistów Europride jest poniżaniem Warszawy i Polski. Polska zamiast być "pionierem regeneracji moralnej" Europy będzie "pionierem dekadencji" - dodaje polityk i zaznacza że Polska będzie pierwszym krajem w Europie Środkowej, w którym tego rodzaju defilada bedzie się odbywać.

Zdaniem Marka Jurka polityczny ruch homoseksualny, odwołujący się do wolności i praw człowieka - jest tak naprawdę zagrożeniem dla tych praw.

Marek Jurek zarzucił polskim politykom, że mimo deklarowanej obrony tradycyjnych wartości chrześcijańskich - nie zajęli wobec parady jednoznacznej postawy. Jak wyjaśnia - politycy - albo wyjeżdżają na urlopy tak jak prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, albo odmawiają zajęcia stanowiska tak jak Jarosław Kaczyński.

Planowana na jutro parada homo - bi-, oraz transseksualistów Europride, ma zgromadzić według szacunków policji, kilknaście tysięcy uczestników. Równolegle w stolicy planowanych jest 5 kontrdemonstracji.

wiadomości
IAR
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)