Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
10.02.2013 10:51

Można się zapisać na Światowy Dzień Młodzieży

Podziel się
Dodaj komentarz
(Mario Roberto Durán Ortiz/CC/Wikimedia)

*Prawie 1600 młodych Polaków zadeklarowało już swój udział w tegorocznym Światowym Dniu Młodzieży. Zaczyna się pod koniec lipca w Rio de Janeiro. *

Ksiądz Grzegorz Suchodolski z Krajowego Biura Światowych Dni Młodzieży powiedział
Informacyjnej Agencji Radiowej, że można się jeszcze zgłaszać do grup, które są organizowane przez duszpasterstwa młodzieży w całej Polsce.

Przed Rio de Janeiro, w ramach bezpośrednich przygotowań, w Płocku w dniach 5-8 lipca odbędzie się _ polska Copacabana _. Zaplanowano tu - jak mówi ksiądz Grzegorz Suchodolski- koncerty, warsztaty i katechezy.

Patronat nad spotkaniem w Płocku objął ambasador Brazylii w Polsce. Przygotowania do Światowego Dnia Młodzieży to jeden z tematów odbywającego się w Krakowie Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży.

Czytaj więcej w Money.pl
Watykan zabrał głos w sprawie związków partnerskich Przewodniczący Papieskiej Rady Rodziny uważa, że homoseksualiści mają taką samą godność i wszyscy jako "dzieci Boże" zasługują na miłość.
Polski misjonarz pracujący wśród Eskimosów prosi o pomoc MIVA Polska, organizacja wspierająca misjonarzy, szuka pieniędzy na skuter śnieżny.
Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz